KIM JESTEŚMY?

O nas

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development.

Chcemy dążyć do tego, aby każda firma miała możliwość wdrożenia efektywnego programu rozwoju dla swoich pracowników.

Naszym celem jest również promowanie najwyższych standardów usług w branży szkoleniowej. Dlatego zależy nam na stałym podnoszeniu kompetencji naszego zespołu, aby wspólnie z Klientami i Partnerami stwarzać jak najlepsze warunki do rozwoju pracowników.

Nasze wartości

Wiemy, jak istotną rolę w procesie rozwoju każdej organizacji odgrywają jej misja i wartości.

Chcemy, aby wyznawane przez nas wartości znajdowały odzwierciedlenie we wszystkich podejmowanych przez nas działaniach.

Szacunek

Podstawą naszych relacji biznesowych jest szacunek do drugiej osoby. Bardzo cenimy sobie uprzejmość, takt i wysoką kulturę osobistą zarówno w pracy, jak i poza nią.

Troska

Nie tylko wspieramy, ale i otaczamy opieką naszych Klientów i Partnerów. Staramy się nieść im pomoc, wsłuchiwać w ich potrzeby i być dla nich oparciem.

Wspieranie rozwoju

Wierzymy, że każdy posiada wyjątkowy zestaw talentów, które należy odkrywać i rozwijać. Chcemy także wspierać naszych Partnerów w podnoszeniu swoich kompetencji.

Parnerstwo

Dbamy o szczere partnerskie relacje z naszymi Klientami i Dostawcami. We współpracy ważna jest dla nas otwarta komunikacja i zaufanie.

Zmiana

Nie ustajemy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań i usprawnień dla naszych Klientów. Pomagamy im w realizacji celów biznesowych, optymalizując lub poddając zmianom dotychczas prowadzone procesy.

Wiedza

Dążymy do tego, aby nieustannie się rozwijać, pogłębiać i aktualizować posiadaną wiedzę. Chcemy budować eksperckie know-how i dzielić się nim z naszymi Klientami.

Poznaj nasz zespół

01

/ 06

Ewa jest Liderem Działu Szkoleń i jest w pełni odpowiedzialna za operacje Ornsson Solutions w obszarze Outsourcingu Szkoleń i Brokera Szkoleniowego.

Swoją przygodę ze szkoleniami rozpoczęła w 2005 r. Już w 2008 r. została Dyrektorem Biura Doradztwa i Szkoleń w Polskiej Izbie Motoryzacji i Prokurentem w Polskiej Izbie Motoryzacji Consulting. W poprzedniej organizacji nadzorowała m.in. projekt Podyplomowych Studiów dla Menedżerów Motoryzacji oraz koordynowała szereg działań w realizowanych projektach UE.

Doświadczenie, które zdobyła w przeszłości idealnie wpisują się w działania Ornsson Solutions, który dla swoich Klientów redukuje procesy, optymalizuje budżety szkoleniowe, a także podnosi jakość szkoleń, poprzez ciągłą ewaluację oraz dostęp do najskuteczniejszych firm szkoleniowych na rynku.

Wolne chwile poświęca malarstwu, podróżom z rodziną, sportom motorowodnym, a także jeździe konnej.

Jakub jest odpowiedzialny za koordynowanie i wdrażanie procesów mających na celu rozwój Ornsson Solutions, a także za budowanie długofalowych relacji z naszymi Klientami. Aktualnie doskonali swoją wiedzę na studiach magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także na różnorodnych kursach wspomagających jego kompetencje.

Jakub z rozwojem biznesu jest związany już od 16 roku życia. Doświadczenie zdobywał w różnorodnych organizacjach w sektorze B2B oraz B2C. Jak sam mówi: najważniejsze w relacjach z klientami jest „flow”. Dziesiątki tysięcy rozmów handlowych, tysiące spotkań i setki sukcesów ukształtowały Jakuba jako osobę, która czuje się jak ryba w wodzie w relacjach z Klientami.

Poza działalnością w ramach Ornsson Solutions Jakub jest związany z SKN’ami na swojej uczelni, a także zajmuje się niszową produkcją ciast w swojej kuchni.

Agnieszka jest Managerem do spraw operacyjnych i odpowiada za rozwój usług Outsourcingu Szkoleń. Studiowała socjologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Przez 7 lat koordynowała projekty etnograficzne w agencji badawczej, pracując dla międzynarodowych korporacji, głównie z sektora FMCG, finansów i ubezpieczeń. W Ornsson Solutions Agnieszka odpowiada za realizację wszystkich projektów
szkoleniowych dla naszych Klientów w Polsce, a także w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i Ukrainie. Przeprowadza sourcing, negocjacje, zajmuje się kwestiami organizacyjnymi i administracyjnymi, aby jak najbardziej zoptymalizować procesy szkoleniowe Klientów.

Czas wolny spędza tworząc nowe przepisy w swojej kuchni, a ostatnio próbuje sił na warsztatach ceramicznych. Jej wielką pasją są również skandynawskie kryminały, które zdecydowanie królują w domowej biblioteczce.

Piotr jest Dyrektorem Zarządzającym i założycielem Ornsson Solutions. Wykształcenie zdobywał w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Szkole Głównej Handlowej i Akademii Leona Koźmińskiego.

Z MBE Group i rynkiem profesjonalnych usług HR związany jest od 2015 r. W trakcie tego okresu miał możliwość koordynować dziesiątki projektów outsourcingowych, doradczych i rekrutacyjnych dla obszaru SSC/BPO czy firm z branży produkcyjnej i FMCG. Pasjonuje się tworzeniem i optymalizacją procesów oraz głęboko wierzy, że wartości Ornsson Solutions powinny być uniwersalnie obowiązujące w biznesie, co stara się prezentować w codziennej pracy. W przeszłości Piotr był związany z branżą piłkarską, gdzie zajmował się międzynarodowymi transferami oraz wyszukiwaniem najlepszych talentów. To ostatnie przeniósł do Ornsson Solutions.

Poza kierowaniem firmą Piotr jest ambasadorem Fundacji Dla Dzieci z Cukrzycą, a wysiłki zawodowe odreagowuje na treningach boksu i stokach narciarskich.

Małgorzata pracuje na stanowisku Learning & Development Processes Consultant. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Przez kilka lat współpracowała z wrocławskimi centrami medycznymi, wytrwale wspierając m.in. osoby przewlekle chore. Prowadziła warsztaty dla młodzieży, osób starszych, przyszłych mam, a także współpracowała merytorycznie z SWPS we Wrocławiu w projekcie dotyczącym mechanizmów zmiany zachowań zdrowotnych. Od 2016 przemierza świat dużych organizacji, w których wspierała działania marketingowe jako researcher oraz koordynowała realizację szkoleń. Obecnie, jako część zespołu Ornsson Solutions, dba o ciągłość, efektywność i sensowność procesów szkoleniowych. W zespole cieszy się prestiżowym tytułem „ogarniacza chaosu”.

Do ładowania baterii wystarcza jej rower i wydeptany kawałek plaży nad jeziorem. Gdy są niedostępne, pędzi na lekcje tańca lub gry na bębnach.

Anna pracuje na stanowisku Learning & Development Strategy Senior Consultant. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim, studiów podyplomowych z zakresu HR w Wyższej Szkole Bankowej oraz kursów zawodowych: Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych Elżbiety Sołtys oraz Szkoły Coachingu HPR Group.

Od 2002 roku Anna tworzy i wdraża rozwiązania wspierające rozwój kompetencji osób indywidualnych, zespołów i organizacji. W ramach różnych ról HR w dużych międzynarodowych organizacjach odpowiadała m.in. za wsparcie liderów z różnych poziomów organizacji, tworzenie i realizację globalnych i lokalnych programów rozwojowych,  koordynację szkoleń, globalne wdrożenie platformy LMS (Learning Management System). Współpracowała także z organizacjami pozarządowymi z Europy, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Wraz z zespołem została wyróżniona Nagrodą Główną Pro Publico Bono Dla Najlepszej Lokalnej Inicjatywy Edukacyjnej.

Ornsson Solutions jest częścią MBE Group

MBE group jest polską grupą kapitałową, której misją jest wszechstronne wsparcie dla pracodawców w zakresie projektowania i realizacji procesów HR.

W zakres świadczonych przez grupę usług wchodzą:

  • outsourcing szkoleń, outsourcing funkcji L&D i procesów biznesowych,

  • serwisy internetowe, drukowane przewodniki i aplikacje mobilne wspierające rekrutacyjne i wizerunkowe działania pracodawców,

  • doradztwo dla pracodawców w obszarze employer brandingu: strategie, badania, komunikacja i usługi kreatywne,

  • aplikacje wspierające zarządzanie procesami rekrutacyjnymi,

  • usługi rekrutacyjne Search & Selection oraz Executive Search.

Zadbajmy o rozwój Twoich pracowników. Wspólnie.

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej MBE Group, która oferuje wszechstronne wsparcie dla pracodawców w zakresie projektowania i realizacji procesów HR.

ul. Wiejska 17/3
00-480 Warszawa
Designed & Developed withby