KIM JESTEŚMY?

O nas

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development.

Chcemy dążyć do tego, aby każda firma miała możliwość wdrożenia efektywnego programu rozwoju dla swoich pracowników.

Naszym celem jest również promowanie najwyższych standardów usług w branży szkoleniowej. Dlatego zależy nam na stałym podnoszeniu kompetencji naszego zespołu, aby wspólnie z Klientami i Partnerami stwarzać jak najlepsze warunki do rozwoju pracowników.

Nasze wartości

Wiemy, jak istotną rolę w procesie rozwoju każdej organizacji odgrywają jej misja i wartości.

Chcemy, aby wyznawane przez nas wartości znajdowały odzwierciedlenie we wszystkich podejmowanych przez nas działaniach.

Szacunek

Podstawą naszych relacji biznesowych jest szacunek do drugiej osoby. Bardzo cenimy sobie uprzejmość, takt i wysoką kulturę osobistą zarówno w pracy, jak i poza nią.

Troska

Nie tylko wspieramy, ale i otaczamy opieką naszych Klientów i Partnerów. Staramy się nieść im pomoc, wsłuchiwać w ich potrzeby i być dla nich oparciem.

Wspieranie rozwoju

Wierzymy, że każdy posiada wyjątkowy zestaw talentów, które należy odkrywać i rozwijać. Chcemy także wspierać naszych Partnerów w podnoszeniu swoich kompetencji.

Parnerstwo

Dbamy o szczere partnerskie relacje z naszymi Klientami i Dostawcami. We współpracy ważna jest dla nas otwarta komunikacja i zaufanie.

Zmiana

Nie ustajemy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań i usprawnień dla naszych Klientów. Pomagamy im w realizacji celów biznesowych, optymalizując lub poddając zmianom dotychczas prowadzone procesy.

Wiedza

Dążymy do tego, aby nieustannie się rozwijać, pogłębiać i aktualizować posiadaną wiedzę. Chcemy budować eksperckie know-how i dzielić się nim z naszymi Klientami.

Poznaj nasz zespół

01

/ 07

Piotr jest Dyrektorem Zarządzającym i założycielem Ornsson Solutions. Wykształcenie zdobywał w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Szkole Głównej Handlowej i Akademii Leona Koźmińskiego.

Z MBE Group związany jest od 6 lat. W trakcie tego okresu miał możliwość doradzać i koordynować dziesiątki projektów doradczych i rekrutacyjnych dla obszaru SSC/BPO czy firm z branży produkcyjnej i FMCG. W latach 2014 – 2018 był zaangażowany w działalność agenta piłkarskiego, najpierw jako poszukiwacz talentów, a później jako Business Development Manager, dzięki czemu miał możliwość uczestnictwa i koordynacji transferu zawodnika z polskiej Ekstraklasy do angielskiej Premier League.

Poza działalnością w ramach Ornsson Solutions Piotr jest ambasadorem Fundacji Dla Dzieci z Cukrzycą, a wysiłki zawodowe odreagowuje na treningach boksu i stokach narciarskich.

Anna pracuje na stanowisku Learning & Development Strategy Senior Consultant. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim, studiów podyplomowych z zakresu HR w Wyższej Szkole Bankowej oraz kursów zawodowych: Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych Elżbiety Sołtys oraz Szkoły Coachingu HPR Group.

Od 2002 roku Anna tworzy i wdraża rozwiązania wspierające rozwój kompetencji osób indywidualnych, zespołów i organizacji. W ramach różnych ról HR w dużych międzynarodowych organizacjach odpowiadała m.in. za wsparcie liderów z różnych poziomów organizacji, tworzenie i realizację globalnych i lokalnych programów rozwojowych,  koordynację szkoleń, globalne wdrożenie platformy LMS (Learning Management System). Współpracowała także z organizacjami pozarządowymi z Europy, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Wraz z zespołem została wyróżniona Nagrodą Główną Pro Publico Bono Dla Najlepszej Lokalnej Inicjatywy Edukacyjnej.

Agnieszka jest Managerem do spraw operacyjnych i odpowiada za rozwój usług Outsourcingu Szkoleń. Studiowała socjologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Przez 7 lat koordynowała projekty etnograficzne w agencji badawczej, pracując dla międzynarodowych korporacji, głównie z sektora FMCG, finansów i ubezpieczeń. W Ornsson Solutions Agnieszka odpowiada za realizację wszystkich projektów
szkoleniowych dla naszych Klientów w Polsce, a także w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i Ukrainie. Przeprowadza sourcing, negocjacje, zajmuje się kwestiami organizacyjnymi i administracyjnymi, aby jak najbardziej zoptymalizować procesy szkoleniowe Klientów.

Czas wolny spędza tworząc nowe przepisy w swojej kuchni, a ostatnio próbuje sił na warsztatach ceramicznych. Jej wielką pasją są również skandynawskie kryminały, które zdecydowanie królują w domowej biblioteczce.

Marta pełni u nas rolę Konsultanta do spraw szkoleń. Z wykształcenia jest geografem i andragogiem. Kształciła się na Uniwersytecie Warszawskim oraz Universidad de Huelva w Hiszpanii. Ukończyła roczny kurs pomocy psychologicznej w Ośrodku Intra, a zainteresowanie psychologią pogłębia, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach.

W Ornsson Solutions Marta zajmuje się organizacją szkoleń, wspierając działania z zakresu Learning & Development oraz dbając o kontakt z Klientem. Dotychczas pracowała jako manager jednego z warszawskich hosteli, a także organizowała wydarzenia w firmie eventowej. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi oraz możliwość rozwoju.

Poza pracą podróżuje – im dalej, tym lepiej. Odwiedziła pięć kontynentów, choć szczególnie bliska jej sercu stała się Ameryka Południowa. Uwielbia latynoską muzykę, w wolnych chwilach tańczy, chodzi po górach i żegluje.

 

Monika jest Project Managerem i Konsultantem do spraw projektów doradczych w obszarze HR. Absolwentka Akademii Ekonomicznej i studiów podyplomowych z zakresu HR na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Z obszarem HR Monika związana jest od 17 lat, a doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w międzynarodowych korporacjach z branży FMCG, telekomunikacyjnej oraz produkcyjnej. Na co dzień kształtuje i implementuje strategię zarządzania zasobami ludzkimi, a także wspiera menedżerów oraz kadrę zarządzającą w zakresie wdrażania projektów i rozwiązań z obszaru HR.

Prywatnie amatorka zumby, skandynawskich kryminałów i włoskiej kuchni.

Małgorzata pracuje na stanowisku Learning & Development Processes Consultant. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Przez kilka lat współpracowała z wrocławskimi centrami medycznymi, wytrwale wspierając m.in. osoby przewlekle chore. Prowadziła warsztaty dla młodzieży, osób starszych, przyszłych mam, a także współpracowała merytorycznie z SWPS we Wrocławiu w projekcie dotyczącym mechanizmów zmiany zachowań zdrowotnych. Od 2016 przemierza świat dużych organizacji, w których wspierała działania marketingowe jako researcher oraz koordynowała realizację szkoleń. Obecnie, jako część zespołu Ornsson Solutions, dba o ciągłość, efektywność i sensowność procesów szkoleniowych. W zespole cieszy się prestiżowym tytułem „ogarniacza chaosu”.

Do ładowania baterii wystarcza jej rower i wydeptany kawałek plaży nad jeziorem. Gdy są niedostępne, pędzi na lekcje tańca lub gry na bębnach.

Grzegorz Koterwa jest Członkiem Zarządu Ornsson Solutions, Partnerem Zarządzającym i Założycielem MBE Group. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz program MBA National Louis University w Chicago.

Posiada 15 lat doświadczenia na kierowniczych i dyrektorskich stanowiskach w obszarach związanych z finansami, w tym na stanowiskach CFO i CEO w spółkach publicznych. Od wielu lat prowadzi projekty doradcze i rekrutacje typu executive search na najwyższe stanowiska w branży finansowej. Prowadzi projekty interim management z obszaru finansów, księgowości oraz restrukturyzacji.

Ornsson Solutions jest częścią MBE Group

MBE group jest polską grupą kapitałową, której misją jest wszechstronne wsparcie dla pracodawców w zakresie projektowania i realizacji procesów HR.

W zakres świadczonych przez grupę usług wchodzą:

  • outsourcing szkoleń, outsourcing funkcji L&D i procesów biznesowych,

  • serwisy internetowe, drukowane przewodniki i aplikacje mobilne wspierające rekrutacyjne i wizerunkowe działania pracodawców,

  • doradztwo dla pracodawców w obszarze employer brandingu: strategie, badania, komunikacja i usługi kreatywne,

  • aplikacje wspierające zarządzanie procesami rekrutacyjnymi,

  • usługi rekrutacyjne Search & Selection oraz Executive Search.

Zadbajmy o rozwój Twoich pracowników. Wspólnie.

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej MBE Group, która oferuje wszechstronne wsparcie dla pracodawców w zakresie projektowania i realizacji procesów HR.

ul. Wiejska 17/3
00-480 Warszawa
Designed & Developed withby