KIM JESTEŚMY?

Nasza misja

Pragniemy, aby każdy pracownik mógł liczyć na profesjonalne i oparte na najlepszych praktykach wsparcie swojego pracodawcy w procesie rozwoju kompetencji zawodowych.

Jak ją realizujemy?

Ornsson

Outsourcing szkoleń

Świadczymy kompleksowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi z zakresu organizacji szkoleń.

Klient

Podnosimy jakość i efektywność organizowanych szkoleń, dokładnie badając potrzeby Klientów i rekomendując im wyłącznie najlepszych Dostawców. Redukujemy koszty szkoleń oraz pozwalamy wewnętrznym działom Learning & Development firm na realizację zadań strategicznych i bliską współpracę z pracownikami.

Rynek

Promujemy najlepszych Dostawców szkoleniowych i najlepsze praktyki. Motywujemy firmy do strategicznego spojrzenia na rozwój swoich pracowników oraz wzmacniamy pozycję Ekspertów ds. Szkoleń i Rozwoju, pozwalając im w pełni skupić się na merytorycznej części swojej pracy. Pracownicy otrzymują najlepsze dostępne szkolenia oraz świadome i procesowe wsparcie w zakresie swojego rozwoju.

Ornsson

Outsourcing L&D

Integrujemy środowisko branżowych ekspertów, wspólnie budując i wymieniając się bogatym know-how. Współpracujemy z najlepszymi Konsultantami na rynku i zatrudniamy ich do realizacji strategii w organizacjach naszych Klientów.

Klient

W oparciu o najlepsze praktyki rynkowe tworzymy u Klientów procesy i struktury nowoczesnej i przemyślanej strategii Learning & Development.

Rynek

Popularyzujemy na rynku świadome zarządzanie rozwojem pracowników jako wartość dodaną dla organizacji. Wprowadzamy do firm najlepsze standardy zarządzania rozwojem pracowników oraz zwiększamy na rynku liczbę firm, które świadomie i odpowiedzialnie zarządzają rozwojem swoich pracowników.

Ornsson

Broker szkoleniowy

Sprawdzamy i weryfikujemy Dostawców szkoleniowych, a następnie rekomendujemy najlepszych z nich. Prowadzimy Wewnętrzny System Ewaluacji, w którym odnotowujemy wyniki każdego szkolenia, które organizujemy.

Klient

Realizujemy szkolenia wyłącznie ze sprawdzonymi Dostawcami, redukując ryzyko nietrafionych decyzji i związanych z nimi kosztów. Zwiększamy bezpieczeństwo inwestycji, jakimi są szkolenia.

Rynek

Promujemy najlepszych Dostawców na rynku oraz komunikujemy standardy, do jakich powinny dążyć firmy szkoleniowe, aby podnosić jakość swoich usług. Redukując ryzyko, zachęcamy firmy do organizacji szkoleń, tym samym umożliwiając pracownikom rozwijanie swoich kompetencji.

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Napisz do nas

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej MBE Group, która oferuje wszechstronne wsparcie dla pracodawców w zakresie projektowania i realizacji procesów HR.

ul. Wiejska 17/3
00-480 Warszawa
Designed & Developed withby