CO ROBIMY?

Outsourcing Szkoleń

Kompleksowe zarządzanie procesem organizacji szkoleń.

Jak wygląda proces organizacji szkolenia bez Ornssona?

Selekcja dostawców

Poszukujesz firmy szkoleniowej i Trenera, którzy spełnią wymagania Twojej organizacji i odpowiedzą na potrzeby Kursantów. W tym celu przeprowadzasz dokładny research w internecie, zbierasz i weryfikujesz informacje na temat obecnych na rynku usługodawców, koordynujesz spotkania z firmami szkoleniowymi, aby ustalić szczegóły i potwierdzić wolne terminy. Po ostatecznym uzgodnieniu i wynegocjowaniu warunków współpracy, zabiegasz o uzyskanie wymaganych zgód wewnątrz swojej organizacji, a następnie zbierasz podpisy potrzebne do zawarcia umowy z wybranym Dostawcą. Zanim cały proces zostanie doprowadzony do końca, często konieczne jest znalezienie nowego terminu szkolenia.

Obsługa logistyczna

Do Twoich obowiązków należy wybór odpowiedniego miejsca szkolenia, ustalenie harmonogramu wydarzenia, zorganizowanie transportu dla uczestników i znalezienie firmy cateringowej. Z każdym usługodawcą kontaktujesz się osobno w celu ustalenia szczegółów współpracy i uzgodnienia pasujących wszystkim terminów. Dodatkowo o szkoleniu informujesz uczestników, powiadamiasz ich o ewentualnych zmianach, monitorujesz przebieg całego wydarzenia i doglądasz wszystkich kwestii organizacyjnych, których nadmiar często nie pozwala na ewaluację efektów szkolenia.

Formalności

Dopełniasz niezbędnych formalności związanych z organizacją szkolenia. Przy wsparciu działu prawnego przygotowujesz wymagane dokumenty, podpisujesz umowy (w tym umowę o współpracy i o zachowaniu poufności) z poszczególnymi usługodawcami, każdorazowo pozyskujesz i wprowadzasz dane firm do systemu księgowego, a także szkolisz Dostawców z obsługi odpowiedniego oprogramowania. Na zakończenie procesu otrzymujesz i procesujesz faktury od wszystkich kontrahentów, a następnie pokrywasz koszty pojedynczych usług.

Jak wygląda proces organizacji szkolenia z Ornssonem?

Do Twoich zadań należy jedynie zgłoszenie zapotrzebowania na szkolenie, zatwierdzenie naszych wydatków i zarekomendowanych Dostawców. Podpisujesz jedną umowę i rozliczasz się wyłącznie z nami.

Dzięki Ornsson Solutions zyskujesz czas na działania merytoryczne: komunikację z pracownikami i badanie ich potrzeb szkoleniowych, tworzenie narzędzi do zarządzania kompetencjami, planowanie strategii rozwoju dla organizacji lub bieżące monitorowanie postępów zespołu.

Korzyści

Zadbajmy o rozwój Twoich pracowników. Wspólnie.

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej MBE Group, która oferuje wszechstronne wsparcie dla pracodawców w zakresie projektowania i realizacji procesów HR.

ul. Wiejska 17/3
00-480 Warszawa
Designed & Developed withby