CO ROBIMY?

Outsourcing Learning & Development

Realizujemy strategię Learning & Development w Twojej firmie.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy wsparcie najlepiej wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie Learning & Development.

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy, Twoja firma zyska własnego konsultanta, który zajmie się codzienną obsługą i wdrażaniem procesów rozwojowych wewnątrz organizacji.

Nasz ekspert będzie pracować w siedzibie Twojej firmy tak długo, jak będziesz tego potrzebować, a zakres naszej współpracy dostosujemy w pełni do Twoich oczekiwań.

Dlaczego warto korzystać ze wsparcia w obszarze Learning & Development?

Wiedza oparta na doświadczeniu

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w różnych branżach i organizacjach, nasi konsultanci zapewnią Ci profesjonalne wsparcie przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy, metod i dostępnych na rynku rozwiązań. Każdemu zespołowi gwarantujemy wysokiej jakości doradztwo, branżowe know-how i fachową pomoc.

Elastyczny proces

W zależności od swoich potrzeb możesz skorzystać z naszego kompleksowego wsparcia lub wybrać tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. To Ty decydujesz, jakie procesy z obszaru Learning & Development będą realizowane przez naszego konsultanta.

Znajomość rynku usług rozwojowych

Na bieżąco śledzimy panujące na rynku trendy i praktyki związane z rozwojem kompetencji pracowniczych. Specjalizujemy się także w outsourcingu szkoleń, dlatego możemy zaoferować Ci pomoc w wyborze najlepszych Dostawców usług i Trenerów.

Jakie zadania mogą realizować nasi konsultanci?

Jak wygląda proces?

Zadbajmy o rozwój Twoich pracowników. Wspólnie.

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej MBE Group, która oferuje wszechstronne wsparcie dla pracodawców w zakresie projektowania i realizacji procesów HR.

ul. Wiejska 17/3
00-480 Warszawa
Designed & Developed withby