CO ROBIMY?

Broker szkoleniowy

Polecamy sprawdzone usługi szkoleniowe.

Jeśli poszukujesz odpowiedniego Trenera dla swoich pracowników, skontaktuj się z nami, a polecimy Ci sprawdzonych Dostawców usług szkoleniowych.

Stworzymy dopasowaną do Twoich potrzeb listę rekomendacji, przygotowaną w oparciu o naszą wiedzę rynkową i bogate doświadczenie w branży szkoleniowej.

Dlaczego my?

Atrakcyjna oferta

Dbamy o atrakcyjne cenowo oferty. Skala działania naszej firmy sprawia, że jesteśmy w stanie negocjować korzystniejsze warunki usługi niż Klienci indywidualni.

Obiektywna opinia

Nie pobieramy żadnych prowizji od Dostawców, dlatego nasze rekomendacje przygotowywane są wyłącznie w oparciu o obiektywne oceny Klientów.

Bez opłat

Nie pobieramy dodatkowych opłat za nasze usługi. Nasza prowizja uwzględniona zostaje w wygenerowanych dla Klienta oszczędnościach.

Ewaluacja szkolenia

Po każdym szkoleniu dokonujemy jego dokładnej ewaluacji – opinie Kursantów pomagają nam budować bazę sprawdzonych i zaufanych Dostawców.

Sprawdzony wybór

Zależy nam na tym, aby wszyscy nasi Klienci korzystali z usług najlepszych Dostawców. Nasze doświadczenie i znajomość rynku szkoleń pozwalają nam na trafną selekcję ofert.

Jak działamy?

01.

Klient zgłasza zapotrzebowanie na usługę brokerską.

02.

Zespół Ornsson Solutions analizuje potrzebę szkoleniową Klienta.

03.

Podpisujemy umowę o współpracę.

04.

Przeprowadzamy proces sourcingu. Nasz zespół dokonuje selekcji najlepszych Dostawców.

05.

Organizujemy szkolenie.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa usługa, zachęcamy do zapoznania się z możliwością stałej współpracy przy organizacji szkoleń.

Zadbajmy o rozwój Twoich pracowników. Wspólnie.

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej MBE Group, która oferuje wszechstronne wsparcie dla pracodawców w zakresie projektowania i realizacji procesów HR.

ul. Wiejska 17/3
00-480 Warszawa
Designed & Developed withby